AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Dział aktualności to dział gdzie odnotowujemy wszystkie ważne wydarzenia związane z naszą marką. Znajdziesz tu informację o promocjach, nowych produktach, konkursach czy nowych punktach sprzedaży.
2016-07-13 - YOU TUBE już uruchomiony
Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu nasz nowo uruchomiony kanał na YouTube. Zapraszamy do subskrybowania.
https://www.youtube.com/dreex_slippers


2016-07-05 - DREEX na Instagramie
Od dzisiaj możecie obserwować nasz profil na Instagramie. Serdecznie Zapraszamy https://www.instagram.com/dreex_slippers/


2015-12-04 - DREEX w największych centrach na pomorzu
Od grudnia 2015 nasze produkty dostępne są na wyspach handlowych w największych centrach na pomorzu takich jak:

Galeria Bałtycka, Real Przymorze, Tesco Gdańsk, Centrum Osowa, Centrum Riviera, Tesco Chylonia, Galeria Rumia, Port Rumia
2015-11-30 - Rozpoczęcie współpracy z EKSKLUZYWNA.PL
Od dnia dzisiejszego nasze produkty można nabyć w sklepie Ekskluzywna.pl. Ekskluzywna to sklep sprzedający bieliznę i dodatki wiodących marek.
2015-10-15 - Hurtownia on-line
Uruchomiliśmy próbną wersję Hurtowni Internetowej, gdzie każdy nasz dystrybutor będzie mógł zamówić produkty z naszej oferty. Hurtownia dostępna pod adresem: http://hurtownia.dreex.pl Serdecznie Zapraszamy
2015-09-05 - Nowi Dystrybutorzy
Z radością informujemy, że w zeszłym miesiącu dołączyło dwóch nowych dystrybutorów marki DREEX. Pierwsza firma to obuwie Joanna z Rzeszowa. Druga firma to sklep internetowy Buciksklep.pl z Opola.
2015-03-15 - Nowa Kolekcja
Nasz dział projektowy rozpoczął pracę nad nową kolekcją FUNNY którą już niebawem będzie można zobaczyć na naszych stronach.
2015-02-20 - Wdrożenie systemu jakości
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przez ostatnie dni wdrożyliśmy system jakości polegający na badaniu rynku oraz badaniu satysfakcji klienta, dzięki temu rozwiązaniu będziemy jeszcze lepiej projektować nasze produkty podnosząc tym samym jakość naszych produktów oraz zadowolenie klienta.
LATO ZA PASEM ?
MAMY TEŻ KAPCIE
NA LATO
Lato to czas gdzie szukamy kapci z lekkich i przewiewnych materiałów.
Naszą największą nowością w kolekcji letniej są kapcie JAPONKI
PODESZWA DXcloth
INNOWACYJNA TRWAŁOŚĆ
W naszych kapciach stosujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania. Podeszwa to fundament każdego obuwia, więc musi być mocny, komfortowy i trwały. Taki właśnie jest system DXcloth.

DXcloth zainspirowany jest bezpieczeństwem i trwałością. W kauczuku termoplastycznym zatapiamy płótno tekstylne, które sprawia, że podeszwa jest w 100% odporna na pękanie. Sam kauczuk natomiast gwarantuję bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach.
DREEX.PL
GHG Grupa Handlowa GLIKO
Marcin Drewa
Sterowa 10, 81-578 Gdynia, Poland