Zapewniamy komfort w zaciszu Twojego domu...
Sprecyzowane plany, ciągłe doskonalenie produkcji oraz innowacyjne rozwiązania projektowe. Codziennie lepiej. Codziennie dla Was.
Od samego początku, czyli od 2012 roku marka Dreex była związana z branżą obuwniczą, a dokładniej z obuwiem domowym.

Niebanalne i modne wzornictwo a także umiejętność odczytywania preferencji klientów sprawia, że nasze kapcie są stylowe, modne i wygodne. W 2015 roku otworzyliśmy dział projektowania, gdzie codziennie nasz zespół projektantów wykonuje wzory najciekawszych i najmodniejszych wzorów, aby zapewnić naszym klientom najwyższy komfort połączony ze stylem i elegancją.

Nasze produkty znajdują uznanie u klientów i są coraz częściej wybieranym obuwiem domowym w Polsce. Cieszy nas to tym bardziej, że przykładamy dużą uwagę do komfortu oraz jakości naszych produktów. Zaufanie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego tak ważnym dla nas aspektem jest ciągłe polepszanie kontroli jakości a także projektowanie naszych kapci zgodnie z obowiązującymi trendami.

Sieć dystrybucyjna marki DREEX liczy kilkadziesiąt punktów handlowych na terenie całego kraju. Są to placówki stacjonarne jak i uznane sklepy Internetowe. Od stycznia 2016 roku nasze produkty dostępne są również na rynku Szwedzkim.
LATO ZA PASEM ?
MAMY TEŻ KAPCIE
NA LATO
Lato to czas gdzie szukamy kapci z lekkich i przewiewnych materiałów.
Naszą największą nowością w kolekcji letniej są kapcie JAPONKI
PODESZWA DXcloth
INNOWACYJNA TRWAŁOŚĆ
W naszych kapciach stosujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania. Podeszwa to fundament każdego obuwia, więc musi być mocny, komfortowy i trwały. Taki właśnie jest system DXcloth.

DXcloth zainspirowany jest bezpieczeństwem i trwałością. W kauczuku termoplastycznym zatapiamy płótno tekstylne, które sprawia, że podeszwa jest w 100% odporna na pękanie. Sam kauczuk natomiast gwarantuję bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach.
DREEX.PL
GHG Grupa Handlowa GLIKO
Marcin Drewa
Sterowa 10, 81-578 Gdynia, Poland