Polityka Jakości DREEX
Celem marki Dreex jest ciągłe doskonalenie, jakości sprzedaży oraz rozszerzenie zakresu produktów, aby najlepiej zaspokajać potrzeby klientów. Dlatego dbamy, o jakość produktów, oraz monitorujemy i badamy satysfakcje klienta.
Chcąc zapewnić najwyższą jakość a także najwyższy komfort użytkowania naszych kapci wszystkie materiały dobieramy pod kątem wytrzymałości, delikatności w kontakcie ze stopą a także przewiewności. Obuwie domowe musi być odpowiednio wentylowane, aby zapewnić stopie wygodę podczas całego dnia.

Podeszwa to fundament każdego obuwia, kapcia również, dlatego tak ważne jest, aby była wykonana solidnie i z najlepszych materiałów. W naszych produktach stosujemy podeszwy z kauczuku termoplastycznego. Taka podeszwa nie dość, że jest trwała to jeszcze zapewnia bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach, których w domu nie brakuję. Dodatkowo w naszych podeszwach stosujemy system DXcloth, system polega na tym, że w kauczuku zatopione jest płótno tekstylne, dzięki zastosowaniu tego rozwiązania podeszwa jest dużo bardziej trwała od zwykłego kauczuku.

Jakość to także elementy których na pierwszy rzut oka nie zobaczysz dlatego duży nacisk kładziemy na szwy oraz wypełnienie podeszwy naszych kapci. W naszych produktach stosujemy nici o odpowiedniej grubości, które w znacznym stopniu mają wpływ na lepszą trwałość naszych kapci natomiast wewnętrzne wypełnienie podeszwy składa się, aż z dwóch elementów elastycznej pianki i miękkiej gąbki. Pianka PE dzięki swoim elastycznym właściwością idealnie dopasowuję się do kształtu stopy gąbka natomiast amortyzuję każdy krok oraz otula w miękkości przynosząc ulgę zmęczonym i obolałym stopom.
LATO ZA PASEM ?
MAMY TEŻ KAPCIE
NA LATO
Lato to czas gdzie szukamy kapci z lekkich i przewiewnych materiałów.
Naszą największą nowością w kolekcji letniej są kapcie JAPONKI
PODESZWA DXcloth
INNOWACYJNA TRWAŁOŚĆ
W naszych kapciach stosujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania. Podeszwa to fundament każdego obuwia, więc musi być mocny, komfortowy i trwały. Taki właśnie jest system DXcloth.

DXcloth zainspirowany jest bezpieczeństwem i trwałością. W kauczuku termoplastycznym zatapiamy płótno tekstylne, które sprawia, że podeszwa jest w 100% odporna na pękanie. Sam kauczuk natomiast gwarantuję bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach.
DREEX.PL
GHG Grupa Handlowa GLIKO
Marcin Drewa
Sterowa 10, 81-578 Gdynia, Poland